dugun-davet-2Rüya gibi bir düğün hayal edin!

Hotel Emirhan Palace, şık ve unutulmaz düğün, nişan, iş toplantısı ve özel davet yemekleriniz için organizasyonlarınıza ev sahipliği yapmaktadır.

İsteğe bağlı özel davet menülerimizden yararlanabilir, dilerseniz kendi menünüzü kendiniz oluşturabilirsiniz. Alanında uzman mutfak ekibimiz sizlere harika ziyafetler hazırlamanıza yardımcı olacaktır.

 

 

dugun-davet-1İş Yemeği

Hotel Emirhan Palace, restaurant ve cafe bölümüyle özel davetlerinizin daha etkili olmasını sağlar.Eşsiz konumuyla iş yemekleri, kahvaltı toplantılarınızı Avcılar Emirhan Palace Hotel’de yaparak davetlerinize yeni bir boyut kazandırabilirsiniz.

 

 

 

 

dogum-gunu-yemegi

Doğum Günü Kutlaması

Hotel Emirhan Palace, aileniz ve arkadaşlarınız ile birlikte doğum gününüze özel zevkli bir yemek keyfi için mükemmel bir seçenek. Doğum günü organizasyonlarınız için geniş menü seçeneklerimizle duygularınızı tatmin edecek rahatlatıcı bir atmosfer sizleri bekliyor. Taze, özel tasarlanmış eşsiz görünümlü pastalar, çay ve kahve, aperatif lezzetlerden veya ana yemek seçeneklerinden oluşan menülerimizle hayallerinizdeki doğum günü organizasyonlarını gerçekleştirebilirsiniz