By / 13th Ekim, 2016 / Blog, Genel / No Comments

İstanbul kültür, tarih ve sanat metropolü olarak dünyada gezilmesi gereken yerlerin başında gelen bir şehirdir. Birçok medeniyete ev sahipliği yapmış olan İstanbul’daki tarihi eserler tüm kültürlerin ortak değerlerini barındırıyor.

Yerebatan Sarnıcı, Topkapı Sarayı, Galata Kulesi, Ayasofya Camii, İstanbul Arkeoloji Müzesi, Pierloti gibi tarihi ve turistik mekanlar İstanbul’a gelenlerin ilk uğrak yeri. Hotel Emirhan Palace, tarihi mekanları gezmek için birçok ulaşım kolaylığına sahip. Uçak yoluculuğu ile İstanbul’a geliyorsanız Atatürk Havalimanı yakınındaki otellere baktığınızda Hotel Emirhan Palace’ın tam aradığınız lokasyonda olduğunu göreceksiniz.

istanbul-havalimani-otelleri

İstanbul aynı zamanda bir fuar şehri. İstanbul Atatürk Havalimanı otelleri arasında tercih edilen bir otel olanHotel Emirhan Palace, bu konuda en işlek fuar merkezlerine yakınlığıyla İstanbul ziyaretçilerine avantaj sağlıyor. Cnr Expo ve Tüyap Fuar Merkezi otele çok yakın mesafede yer alıyor. İstanbul Atatürk Havalimanı otelleri içinde fuar merkezlerine bu kadar kolay ulaşımı olan otel nadir bulunmaktadır. Özellikle Metrobüs durağına birkaç durak mesafede bulunan Tüyap Fuar Merkezi’ne gidiş çok kolay. Otelin hemen önünde de Metrobüs durağı bulunmaktadır. Bu yüzden Hotel Emirhan Palace, fuar ziyaretçilerinin uğrak yeridir. Ayrıca Metrobüs İstanbul’un diğer yerlerini gezmeniz için de size büyük avantaj sağlamaktadır. Fuar için İstanbul’a geliyorsanız Hotel Emirhan Palace’ta kalarak Fuar merkezlerine kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

İstanbul Atatürk Havalimanı otelleri arasında ilk akla gelen otel olmasının bir sebebi de Hotel Emirhan Palace’ın ücretsiz havalimanı transfer hizmeti sağlamasıdır. Havalimanına birçok ulaşım aracı bulunmasına karşın uçak yoluculuğundan sonra konforlu bir şekilde konaklama yerine ulaşarak hem gün içinde zamandan tasarruf edebilir hem de yolculuk sonrası keyifli bir gezinti ile kolaylıkla otele ulaşabilirsiniz.

Hotel Emirhan Palace muhteşem deniz manzarası, özgün dekorasyonu, dünya mutfaklarına ev sahipliği yapan lokantasıyla sizi bekliyor. İş, fuar veya turistik gezi amaçlı konaklamalar için Atatürk havalimanı yakınındaki oteller arasında özgün dekorasyona ve iç mimariye sahip olması, fuar merkezlerine yakınlığıyla öne çıkan Hotel Emirhan Palace’ta keyifli zaman geçireceğinizden eminiz.